Video montāža

Piedāvājam video montāžas pakalpojumus, izmantojot Adobe Premiere vai Final Cut Pro programmatūru, kā arī piedāvajam stabilizētu kadru Steadycam Merlin video operātora nomas pakalpojumus.

Video montāža. Klapīte.

Video montāžas mērķi

Video montāžu veicam, lai sagatavotu Jūsu pasākuma filmēšanas materiālu skatāmā formātā.  Piedāvājam montāžu Jūsu uzfilmētam materiālam. Video montāžas materiāls tiek ierakstīts Jums vēlamajā standartā un rezolūcijā.

Video montāžas iespējas

Lai Jūsu filmas veidošanas ieceres veiksmīgāk īstenotos, aicinām arī pašiem dalīties ar idejām. Tomēr, ja vēlaties atstāt filmēšanas video montāžas procesu speciālista rokās, Jūs tikai iegūsiet savu laiku.

Video montāža, efekti un pēcapstrāde

Jebkuram nofilmētajam video materiālam ir nepieciešama lielāka vai mazāka pēcapstrāde. Vai tā būtu vienkārši montāža, vai arī animācijas vai citu dažādas sarežģītības efektu izveidošana ar Adobe After Effects, pieredzējušie video montāžas speciālisti jebkuru Jūsu video padarīs par vizuāli baudāmu materiālu.

Video filmēšana un montāža

Mūsu rīcībā ir četras Sony videokameras, kuras galvenais raksturlielums ir augstas izšķitspējas attēla standarts (High definiton), kas nepieciešams tādos žanros kā mākslas un dokumentālais kino, raidījumi par dabaszinātnēm, izklaidējošie raidījumi un koncertšovi.

Kapēc sākām piedāvāt video montāžu

Doma par video montāžas pakalpojumu un video operatora sniegšanu radās pieaugošā pieprasījuma dēļ. Sākumā aicināja video samontēt draugi, vēlāk arī klienti sāka interesēties, kur var izveidot video montāžu, kā var nofilmēt korporatīvo video vai pārrakstīt savu mājas video.

Video montāžas materiālu glabāšana

DVD un BluRay disku ietilpību var minēt pie pozitīvajām īpašībām. Varam sakomplektēt materiālus un pēc Jūsu noteiktās kārtības sakārtot tos DVD diskā. Diskus un vāciņus apdrukājam ar krāsainiem attēliem no video materiāla (filmas) vai individuāli pēc klientu ieskatiem.

Video montāžas tehniskās detaļas

Sagatavojam DVD izvēlni (Menu), veidojam masterdiskus (DVD Mastering), tiražējam CD un DVD diskus, video kasetes. Safilmētajā video noteikti ir intersanti kadri, kuri iederētos Jūsu fotogrāfiju albumā. Tapēc piedāvājam arī bilžu izdrukāšanu līdz A4 formātam, no video materiāla Jūsu izvēlētajā foto izmērā.

Bieži saskaramies ar video montāžās materiālu, kas ierakstīts NTSC, SECAM vai citās video atskaņošanas sistēmās. Iespējams transkodēt video gan no PAL uz NTSC, PAL uz SECAM (ja ir nepieciešamība sūtīt video materiālu uz ārvalstīm, kurās pieejama galvenokārt NTSC vai SECAM sistēma), gan no NTSC uz PAL, SECAM uz PAL sistēmu.

Darbu izmaksas

Kontakti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *