Filmēšana

Tiffen Steadicam Merlin noma Latvijā

MERLIN STEADICAM
MERLIN STEADICAM
MERLIN STEADICAM

Tiffen Steadicam Merlin ar Steadicam vesti ir ienācis mūsu studijas noliktavā. Ja vēlies nomāt Tiffen Steadicam Merlin ar videokameru Sony FX1 (vai Nikon DSLR) operātoru, filmēt pasākumu, vai veikt video montāžu, laipni lūdzu kontaktēties ar mums izmantojot kontaktformu.

Kas ir Steadicam Merlin?

Tā ir video stabilizācijas sistēma, kura aizgūta no Holivudas filmēšanas un ir piemērota vidējā formāta videokamerām. Steadicam ir videokameras stabilizācijas sistēma kuras panākatais efekts ir vienreizēji dinamiski kadri bez kameras trīcēšanas un raustīšanās. Tajā pašā laikā Steadicam operators var brīvi pārvietoties, kur vien tas ir vajadzīgs.

Steadicam Merlin stabilizātora bonusi?

Video attēla stabilizācija un perfekti panorāmēšanas kadri ar Steadicam filmējot horizontāli un vertikāli, filmējot kustībā, filmējot sekojot subjektam, slīpi slīdoši kadri, par iespējām noskataties video lapas apakšā.

Steadicam Merlin ir kā radīts biznesa un korporatīvo pasākumu filmēšanai,  konferenču filmēšanai, kāzu filmēšanai, reklāmas un kino veidošanā, atbilstoši augstākajiem mūsdienu standartiem. Materiāls, kurš uzņemts ar videokameras stabilizācijas sistēmu ir jauns izaicinājums video montāžas speciālistam.

 

Steadicam Merlin vs Flycam

 

Atslēgas vārdi: Steadicam Merlin, operators, stabilizācijas sistēma, statīvs, steadycam, video filmēšana

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *