Fotogrāfēšana

Skanējam filmiņas un krāsu diapozitīvās filmas

Diapozitivu skanēšana

Kvalitatīvi skanējam filmiņas un krāsu diapozitīvās filmas. Ir vairākas metodes digitālā faila iegūšanai, viena no tām ir filmiņas skanēšana ar profesionālu foto skeneri Noritsu, Microtek vai Epson un otra – pārfotografēšana ar digitālo fotokameru, filmiņas melnbaltā negatīva vai krāsainā negatīva vai krāsu diapozitīvā filmas, ievietošana speciālā turētājā un kontrolēta apgaismojuma vidē.

Ar filmiņas pārfotografēšanās metodi var iegūt digitālu failu arī no vienas filmiņas kadra, kā arī no deformētas filmiņas, kādu nav iespējams ievietot profesionālos foto skaneros.

Kvalitatīva filmiņu skanēšana ir pilnīgs roku darbs un katrai fotogrāfijai tas prasa darbu 0.5-1 stundai. Ir iespēja iegūt failu līdz pat 4000 DPI, 100MB lielu no viena uzņēmuma, kas ir piemērots lielformāta drukai vai A0 plakātam. Izdrukai līdz A4 formātam pietiek ar 10MB lielu failu.

Diapozitīvu skanēšana
Diapozitivu skanēšana
Diapozitivu skanēšana
35mm filmiņas skanēšana
35mm filmiņas skanēšana

Kontakti

Uzzini vairāk par studijas pasākumu filmēšanu un reklāmu filmēšanu.

Skanējam visa veida melnbaltās un krāsu fotofilmas. Ieskanētos digitālos fotogrāfiju failus, varam nosūtīt uz e-pastu, ierakstīt diskā vai USB datu nesējā, lai vēlāk tās apstrādātu vai izveidotu foto albumu datorā. Viens kadrs ar izšķirtspēju 4000 x 5900 pix, maksā no 2Ls/gb.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *