Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs ir apmācīts cilvēks, kurš iemūžina fotogrāfijā šo lielisko un saviļņojošo brīdi- kāzas. Uzziniet vairāk informācijas, saistītā mājaslapā Kāzu fotogrāfs.

Kāzu fotogrāfa fotosesija ietver dažādus kāzu fotogrāfijas žanrus un pakalpojumus

  • Līgavas un līgavaiņa gatavošanās iemūžināšana
  • Laulību ceremonijas fotografēšana
  • Pastaiga un ceļojums līdz svinību vietai
  • Foto sesija pastaigas laikā
  • Fotografēšanu svinību vietā
  • Safotografēt dejas, atrakcijas un mičošanu
  • Kopbildes fotografēšanā
  • Nākamajā rītā

Kāzu fotogrāfa piezīmes

Parasti ir iespējams pasūtīt fotografēšanu visos iepriekš minētajos posmos, kā arī tikai atsevišķu daļu no kāzām. Kāzās parasti fotografē ar divām spoguļkamerām, kas nodrošina nepārtrauktu fotografēšanu, gadījumā, ja kāda no kamerām pasākuma laikā sabojājas. Kāzu fotogrāfa pakalpojums ietver izbraukšana uz jebkuru vietu Latvijā ar savu automašīnu, kas nozīmē, ka kāzu fotogrāfa pasūtītājam nav jāuztraucas kā nogādāt fotogrāfu uz kāzām. Kāzu fotogrāfa automašīnas izmaksas tiek atrunātas atsevišķi no kāzu fotogrāfa honorāra! Vislabāk mums vajadzētu satikties un izrunāt Jūsu vēlmes, kā arī pie tikšanās iespējams apskatīties daudz vairāk fotogrāfiju paraugu.

Kāzu fotogrāfijas nianses

Kāzu fotogrāfija ir fotogrāfijas veids, kur tiek fotografēta laulības ceremonija, laulātais pāris, kāzu ceremonijas viesi, kāzu pasākuma vieta un norise. Galvenais kāzu fotogrāfijā ir jaunās pāris un līgava. Kāzu fotogrāfija tiek iemūžināta līgava, tās skaistais līgavas tērps, rotas lietas, jaunā pāra skatieni un laimīgās emocijas, prieka izpausmes, detaļas –  laulību gredzeni, ziedi, šampanieša glāzes, svinību torte, dažādas apģērba detaļas, skaisti apavi. Kāzu fotogrāfijā ļoti svarīga ir skaista fona izvēle, šeit par labu nāk interesantas kāzu svinību ēkas – pils vai muižas interjers, apkārtējā vide – upe, jūra vai ezers. Bieži kāzu ceremonija tiek plānota vasarā, kad apkārtējā ziedošā daba palīdz fotogrāfijai. Kāzu fotogrāfija ir žanrs, kas laikam ejot ir izkopis savu noteikto stilu un veidu kādā tas tiek veidots un uzņemts.

Kāzu fotogrāfijas resursi