Izbraukuma fotostudija

Kas ir izbraukuma fotostudija

Izbraukuma fotostudija Jūsu uzņēmumam. Veicam dažādus izbraukuma fotogrāfēšanas darbus – darbinieku fotosesiju, pasākuma foto vai produktu foto.  Izbraukuma darba organizēšana fotosesijai un fotogrāfa darbam, lai panāktu augstāko foto studijas attēla kvalitāti. Izbraukuma fotostudijas veidošanā tiek izmantots īpašs fotostudijas aprīkojums. Tālāk detelizētāk var uzzināt, kā tieši notiek izbraukuma fotosesija.

Kā notiek izbraukuma fotostudija

Izbraukuma fotostudijā tiek fotografēts ar profesionālu Nikon foto tehniku un profesionālām, ātri uzstādāmām, viegli pārvietojamām Bowens fotostudijas gaismām. Attēlos zemāk Jūs varat redzēt piemērus, kā notiek darbs izbraukuma fotostudijā. Izbraukuma fotostudijas piemēros var redzēt gan izbraukuma fotogrāfiju, kas tapusi LR Ministru kabinetā, gan Karību bārā Piektdiena, gan fotogrāfu nometnē Ainažos, kā arī 100 metru augstumā Zaķusalas televīzijas tornī. Izbraukuma fotostudijā var izmantot gan esošo vides fonu, gan speciālu fotostudijas fonu, kas var būt speciāli pasākumam izdrukāts fons.

Izbraukuma fotostudijas piemēri:

  • LR Ministru kabinēts, 2010 gada augusts
Izbraukuma foto studija Ministru kabinetā
  • Karību bārs Piektdiena
Izbraukuma fotostudija Karību barā Piektdiena
  • Strobist pasākums Ainažos
Izbraukuma fotostudija Ainažos
  • Zaķusalas Televīzijas tornis
Izbraukuma fotostudija Zaķusalā

Izbraukuma fotostudijas aprīkojums

Izbraukuma fotostudijas veidošanā var tikt izmantots studijas gaismu komplekts Bowens Gemini, kas ir kompakts, ērts, saliekams un tas ietilpst pārvietojamā fotosomā. Izbraukuma fotoseijas veidošanā var tik izmantota viena foto studijas lampa , kā arī neskaitāmas.

Izbraukuma fotostudijas aprīkojumu ir iespējams aprīkot ar īpašu pārvietojamo akumulatoru, kas ļauj izbraukuma fotostudiju veidot tādās vietās, kur nav pieejama elektriskā strāva (piem. Izbraukuma foto sesija jūras malā). Ir jārēķinās ar laika apstākļiem, kuri var iespaidot izbraukuma fotostudijas aparatūru. Piemēram stiprais vējš var apgāzt lietussargus un sabojāt dārgās izbraukuma foto studijas zibspuldzes.

Pieteikties izbraukuma fotostudijai

Izbraukuma fotosesija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *