Erotiskais foto

Kas ir Erotiskais foto?

Erotiskais foto jeb kailfoto ir fotogrāfijas mākslas žandrs. Erotiskais foto ir mākslas fotogrāfijas veids, kurā fotomodelis, gan sieviete, gan vīrietis attēlo savu ķermeni fotogrāfijā ar minimālu apģērba daudzumu vai arī pilnībā bez tā. Erotiskais foto no seniem laikiem ir bijis gan tabu, gan aizliegtais auglis daudzās sociālasjās vidēs. Erotiskā foto veidošana daudzās reliģiskās un austrumu valstīs ir aizliegta ar likumu, par ko piespriež reālu cietumsodu.

Erotiskais foto

Kas ir erotiskā mākslas fotogrāfija?

Daudzi slaveni fotogrāfijas lielmeistari gan Latvijā, gan ārzemēs nodarbojas ar erotisko mākslas foto veidošanu, lai iemūžinātu sievietes ķermeņa skaistumu. Erotiskais mākslas foto parasti neparāda visu cilvēka ķermeņa kailumu pilnībā, tā ir vairāku gaismu un ēnu spēle, kurā erotiskā foto skatītājs redz daļēji attēlotu ķermeni.

Modernajā pasaulē erotiskais foto ir pieprasīts foto mākslas izteiksmes veids, kas parāda modeļa teicamās ķermeņa proporcijas, drosmi un arī fotomākslinieka izdomu.

Dziedātāja Rianna aicina fotografēties un veidot erotiskos mākslas foto

Arī populārā barbadosiešu izcelsmes dziedātāja Rianna mudina cilvēkus vismaz vienu reizi dzīvē piedalīties erotiskā fotosesijā un atklātās fotogrāfijas nekautrējoties dāvināt sev tuvākajiem vīriešiem, raksta britu preses izdevums The Sun.
21 gadu vecā dziedātāja atzinusi, ka ikvienai sievietei, neraugoties uz savu fizisko pievilcību vai auguma formām, vismaz reizi mūžā vajadzētu uzdrīkstēties atkailināt savu augumu fotokameras priekšā.

“Katras sievietes krājumos jābūt vismaz dažiem kailfoto, jo gadu gaitā mūsu pievilcība zūd, bet fotogrāfijas paliek kā skaista piemiņa par laiku, kad bijām pievilcīgas,” skaidrojusi dziedātāja un pieļāvusi, ka viņas pašas augums jau pēc pieciem gadiem var zaudēt savu pievilcību.

Erotiskās fotosesijas norise

Erotiskās mākslas fotosesijas var veidot gan izbraukuma fotosesijās, gan studijas fotosesijā.

Kā pieteikties erotiskajam foto?

Sūti kontakt formu vai zvani, lai pieteiktos fotosesijai. Pēc fotosesijas tu saņemsi visas erotiskās fotosesijas fotogrāfijas DVD diskā, kuras tiks ierakstītas uzreiz pēc fotosesijas. Labākās tiks izprintētas, un pati labākā fotosesijas fotogrāfija tiks izdrukāta A4 formātā. Erotisko fotosesiju veiks profesionāls fotogrāfs. Erotiskajai fotosesijai ir iespējams pieteikties sākot no 18 gadu vecuma, līdzi lūdzu ņemt personas vecumu apliecinošu dokumentu.

Erotiskais foto dāvanu kartes veidā

Erotisko mākslas fotosesiju ir iespējams noformēt dāvanu kartes vaidā. Tavs foto ar erotisku piesitienu ir lieliska dāvana mīļotam vīrietim, erotiskais foto var būt noformēts ka melnbalts vai brūnos toņos, tas ir kā mākslas foto, kura vieta ir .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *