Fotogrāfs

Fotogrāfs Valters Preimanis

Latviešu vecmeistara Gunāra Bindes skolnieks, preses un kāzu fotogrāfs.

Portretu un emociju fotogrāfs. Strādā arī kā komercfotogrāfs vienā no Rīgas vizuālās mākslas studijām. Iemūžinājis daudzus Latvijas mūziķus, profesionālos sportistus un politiķus. Fotogrāfē Eiropas Komisijas un reklāmas aģentūru uzdevumā. Fotogrāfa darbi ir eksponēti daudzos Latvijas portālos un preses izdevumos, žurnālos, televīzijā, kā arī masu pasākumos. Vairāku foto izstāžu dalībnieks. Strādājis reģionālā televīzijā par videooperātoru 1996.gadā un fotografē kāzās kopš 2005.gada.

Fotogrāfs veic fotografēšanas un video pakalpojumus, strādā fotogrāfijas un vizuālās mākslas jomā kopš 2005. gada, fotografējot kāzas, veidojot fotobanku projektus, kā arī veicot zemūdens fotogrāfiju un zemūdens video filmēšanu.

Fotogrāfs un melnbaltā fotogrāfija

Fotogrāfs ir apguvis melnbalto 35mm filmu fotogrāfiju pie fotogrāfijas vecmeistara Gunāra Bindes, izejot cauri pilnam analogās fotogrāfijas ķīmiskās apstrādes un attīstīšanas ciklam.

Fotogrāfa skolotāji un kolēģi

Fotogrāfs ir apguvis zināšanas pie tādiem Latviešu fotogrāfijas vecmeistariem, kā Gunārs Binde, Māris Kundziņš, Boriss Koļesņikovs un Indriķis Stūrmanis. Fotogrāfs savā daiļradē ir ietekmējies no tādiem pasaules līmeņa fotogrāfijas profesionāļiem, kā Joe McNally, Scott Jarvie un Zack Arias.

Fotogrāfa darba instrumenti

Fotogrāfs fotografē ar pilnas matricas jaunākās paaudzes digitālās spoguļkamerām, kā Nikon un Canon, kā arī vidējā formāta fotokamerām, kurās tiek izmantota melnbaltā fotofilma.

Video filmēšana

Valters Preimanis nodarbojas ar video filmu veidošanu, skaties vairāk sadaļā kāzu video.

Pieteikt fotogrāfa pakalpojumus vai uzzināt vairāk par fotostudiju.

Uzzini jaunumus sociālajos tīklos