FotogrāfēšanaPasākumu foto

Pasākumu foto

Pasākuma fotografēšana Jūsu uzņēmumam. Izbraukumā veiksim Jūsu uzņēmuma pasākuma reportāžas foto. Fotografējam darbinieku fotogrāfijas Jūsu uzņēmumam vai iestādei.

Mūsu fotostudijas klientu lokā ir daudzas juridiskas personas un uzņēmumi, tai skaitā bankas, apdrošināšanas sabiedrības, starptautiski koncerni, valsts iestādes, LR Ministru kabinets un pat Eiropas komisijas delegācijas.

Piedāvājam pasākumu foto un izbraukuma fotostudijas organizēšanu, pārvietojamās fotostudijas izveidi, vizāžista pakalpojumus  un fotogrāfiju pēcapstrādi. Uzziniet vairāk ar mūsu izbraukuma fotostudijas darbiem sadaļā klienti un foto un filmēšanas pakalpojumi. Veicam arī produktu foto Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Izbraukuma fotosesija
Izbraukuma fotosesija, foto V. Preimanis

Pasākuma foto Jūsu uzņēmuma darbiniekiem

Veidojam pasākuma foto neierobežota daudzuma darbiniekiem, tie varētu būt gan desmit, gan arī simts uzņēmuma darbinieki, kuram ir nepieciešama fotogrāfija vai tie var būt 200 un vairāk uzņēmuma darbinieki.

Uzņēmuma valdes fotosesija

Uzņēmuma valde parasti fotosesijai var atvēlēt ļoti īsu brīdi, jo šie ir aizņemtākie uzņēmuma darbinieki. Mēs esam gatavi safotografēt Jūsu uzņēmuma valdi profesionālā līmenī, maksimāli īsā laikā! Lai to panāktu mēs izspētam Jūsu uzņēmuma telpas, atrodam labāko vietu, uzstādām izbraukuma fotostudijas gaismas, veicam testēšanu un tikai tad aicinām valdi uz fotografēšanos.

Liela uzņēmuma fotosesija

Liela uzņēmuma foto-sesija parasti notiek vairākas dienas, īpaši iekārtotā izbraukuma fotostudijas vietā. Parasti uzņēmums izdala koordinatoru, kurš organizē darbinieku foto sesijas grafiku.

Mūsu klientu atsauksmes

Labākās atsauksmes ir uzņēmuma vai iestādes atkārtots pasūtījums – atkārtota izbraukuma foto sesija, mums ir liels prieks, ka katrs no mūsu klientiem ir bijis apmierināts ar saņemtajām fotogrāfijām un gandrīz visi ir vērsušies pie mums vairākkārt.

Uzņēmuma reklāmas filmēšana

Palielinoties video filmēšanas pieprasījumam, piedāvājam arī profesionālu filmēšanu ar vienu vai vairākām kamerām, semināru filmēšanu, reklāmas filmēšanufilmas montāžu un pasākumu filmēšanu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *