Filmēšana

Pasākumu filmēšana

Pasākumu filmēšana

Pasākumu filmēšana un konferenču, kā arī preses konferenču filmēšana ir viens no studijas filmēšanas virzieniem. Šajā rakstā Jūs uzzināsiet vairāk par pasākumu filmēšanu gan studijā, gan pasākumu filmēšanu izbraukumā. Pasākumu filmēšana nav iedomājama bez filmu montāžas.

PASĀKUMU FILMĒŠANA

Pasākumu filmēšana ir iespējama gan telpās, gan ārpus tām. Ir iespējama filmēt pasākumus studijā, arī uz zaļa fona (Green- Screen), kuru pēc tam nomaina ar vēlamo fona attēlu. Ir iespēja pasākumu filmēšanu veikt pat zem ūdens, nodrošinot kameras ar speciālu kameras aizsarg-ietvaru, kurš ļauj kamerai droši atrasties ūdenī un pasākumu filmēt zem ūdens.

PASĀKUMU FILMĒŠANAS TEHNIKA

Filmējam pasākumus ar profesionālām SONY video kamerām, kā arī ar jaunākās paaudzes digitālajām spoguļkamerām Nikon un Canon. Ekstremālu kadru uzņemšanai izmantojam jaunākās paaudzes piedzīvojumu kameras –  GoPro Hero2. Pasākumu filmēšanas laikā ir iespēja nodrošināt  vairāku videokameru darbību. Vajadzības gadījumā varam izmantot videokameru krānus un celiņus, lai nodrošinātu “HOLIVUDAS” pasākumu filmēšanas kvalitāti.

Jūsu pasākumu filmēšana.
STUDIJAS FILMĒŠANAS VĒSTURE

Studijas veidotājs Valters Preimanis ar pasākumu filmēšanu sāka nodarboties agrā jaunībā, strādājot reģionālā Valmieras TV, 1995.gadā. Filmēšana televīzijā bija laba pieredze, jo tika uzfilmētas divas piedzīvojumu īsfilmas un veiktas daudzu interesantu pasākumu filmēšana – konferenču filmēšana, sporta pasākumu filmēšana, kā arī kāzu filmēšana. Tajos gados filmēja analogā formātā – SVIDEO sandartā.

Uzziniet vairāk par pasākumu filmēšanu un filmēšanas pakalpojumiem:

TV reklāmu veidošana
Reklāmas filmēšana
Biznesa un korporatīvo pasākumu filmēšana

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *