Filmēšana

Pasākumu filmēšana izbraukumā

Pasākumu filmēšana

Pasākumu filmēšana

Pasākumu filmēšana ietver dažādu pasākumu un norišu filmēšanu, pieredzējuša video operatora vadībā, ar Steadycam Merlin stabilizācijas sistēmu,  pasākuma filmēšanas scenārija izstrādi, pasākuma filmas montāžu un gala materiāla sagatavošanu. Ja Jūs plānojat lielu vai mazu pasākumu, Studioglamour ir pieredze to uzfilmēt profesionālā kvalitātē. Specializējoties uz tiešsaistes pasākumu filmēšanu, mēs piedāvājam vienas vai vairāku kameru filmēšanu. Mēs arī piedāvājam video attēla parādīšanu uz projektora vai televizora, kā arī tiešsaisti internetā.

Pasākumu filmēšana un montāža

Piedāvājam prasmīga video operatora vadībā veiktu pasākumu filmēšanu un video filmas montāžu. Pēc Jūsu izvēles varam pievienot uzfilmētajam materiālam mūziku, dažādus efektus, titrus, attēlus un pat profesionālu diktora balsi.

Studioglamour video montāža ir iespējama gan izbraukuma vietā, gan arī studijā. Studijā ir iespējams samontēt konferences video, intervijas un promo materiālu ierakstīšani datu nesējā vai DVD diskā. Konferenču filmēšanas un tiešraides pakalpojumi ir pieejami visā Latvijas teritorijā.

Pasākumu filmēšanas gala rezultāts

Samontēto filmu izsniedzam video faila veidā vai DVD diska formātā, kā arī uz USB datu nesējiem vai atmiņu kartēm. Filmējam pasākumu klipus dažādiem sociālajiem tīkliem un montējam priekš Youtube vai Vimeo standarta.

Pasākumu filmēšana

Konferenču filmēšana

Konferenču filmēšana ir plaši aptverošas auditorijas daļas filmēšana. Uzzini vairāk par Konferences filmēšanas tiešraidi un Prezentāciju filmēšanu.

Koorporatīvā filmēšana

Semināru filmēšana, drošības tehnikas īsfilmasprezentāciju filmēšana, korporatīvo pasākumu filmēšana un dažādu pasākumu filmēšana nodrošina augstvērtīgas informācijas saglabāšanu video formātā.  Semināru filmēšana ir dokumentāls pasākumu filmēšanas veids un arī iespēja semināra laikā iegūto informāciju saglabāt videoierakstā vai semināra CD, DVD disku formātā, kā arī uz atmiņu kartēm vai USB atmiņas ierīcēm, lai arī vēlāk varētu iegūt informāciju par pasākumu.

Pieteikt pasākuma filmēšanas pakalpojumu un saņem 10% atlaidi vai dāvānu karti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *