Filmēšana

Konferenču filmēšana Latvijā

Konferenču filmēšana

Konferenču filmēšana ir atbildīgs video operatora darbs jo klausītāji atrodas ne tikai konferences zālē, gan ārpus tās, piemēram sociālajos tīklos Vimeo, Youtube vai Ustream. Profesionāla konferenču filmēšana un pasākumu filmēšana radīs Jums iespēju ievietot interneta portālos kvalitatīvi nofilmētu un samontētu konferences video ierakstu, lai to varētu noskatīties varētu jebkurš konferences interesents, neierobežotā laikā un no jebkura datora ar interneta pieslēgumu.

Ja Jūs plānojat mazu semināru vai lielu konferenci, Studioglamour ir pieredze to uzfilmēt profesionālā kvalitātē. Specializējoties uz tiešsaistes pasākumu filmēšanu, mēs piedāvājam vienas vai vairāku kameru filmēšanu. Mēs arī piedāvājam video attēla parādīšau uz projektora vai televizora konferences laikā, kā arī tiešsaisti internetā.

Studioglamour video montāža ir iespējama gan izbraukuma vietā, gan arī studijā. Studijā ir iespējams samontēt konferences video, intervijas un promo materiālu ierakstīšani datu nesējā vai DVD diskā. Konferenču filmēšanas un tiešraides pakalpojumi ir pieejami visā Latvijas teritorijā.

Konferences norises pārraidīšana internetā

Konferenču laikā paveiktais un filmēšana priekš sociālajiem tīkliem ļauj konferences diskusijas izplatīt neierobežoti lielā auditorijā, jo internets ļauj izplatīt video failus un arī uzkrāt statistiku par to apskati, gan arī par to kurš šo video ir iekļāvis savā mājaslapā vai blogā.

Konferenču filmēšana

Konferences vai diskusijas norises ierakstu Jūs varat izplatīt gan internetā, gan arī saņemt video faila veidā, uz atmiņu kartēm, USB atmiņu ierīcēm, ārējiem HDD, kā arī  CD, DVD vai BluRay disku formātā.

Piesaki Konferenču filmēšanu tūlīt un saņem atlaidi 10% apmērā vai arī dāvanu karti

IZSTĀŽU UN GADATIRGU FILMĒŠANA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *