Kluba meitene 2010

Posted on Posted in Fotogrāfēšana

Fotografējies fotogrāfiju konkursam Kluba meitene 2010 un saņem pirmo vietu konkursā. Fotostudija StudioGlamour, fotogrāfa Valtera Preimaņa vadībā, veidos  Jūsu stilu un profesionāli nofotografēs, kā arī retušēs Jūsu fotogrāfijas atbilstoši konkursa formātam.

Visām konkursa pretendentēm fotokonkursa Kluba meitene fotosesijas ir bez maksas, Jūs tikai maksājat par stilista un vizāžista pakalpojumiem. Pieteikties Kluba meitene 2010 fotosesijai.

Kluba Meitene 2010 konkurss

Visām skaistajām, iekārojamām, visām pašpārliecinātām, visām seksapīlajām sievietēm tiek organizēts ikgadējais sieviešu kailfoto fotogrāfiju konkurss Kluba Meitene 2010, kuru organizē žurnāls Klubs.

Vairākas mūsu foto studijas klientes jau zvanīja un ir izteikušas vēlmi fotografēties žurnāla Kluba foto sesijām, lai piedalītos šajā sieviešu skaistuma fotogrāfiju konkursā un laimētu galveno balvu – dāvanu karti 360.00 Ls vērtībā no salona Tornis.

Kluba meitene 2010 žūrija

Konkursa skaistuma kvalitātes uzraugi būs četri profesionāļi, kuri kopā ar žurnāla Klubs redakciju izvērtēs visas skaistās un seksapīlās fotogrāfijas, lai karstu diskusiju rezultātā nonāktu līdz 12 iekārojamākiem foto. Fotogrāfijas tiks publicētas žurnāla klubs septembra numurā.

Kluba meitene 3 iespējas pieteikt darbus

  1. Līdz 2010.gada 6. augustam atsūtīt foto uz žurnāla Klubs redakcijas e-pastu
  2. Apmeklēt www.klubs.lv un aizpildīt speciālu anketu
  3. Atsūtīt fotogrāfijas pa pastu – Adrese: Stabu iela 34, Rīga, LV-1880 ar norādi Kluba Meitene 2010

Kluba Meitene 2010 balvas

  • Pati kārdinošākā kailfoto modele iegūs dāvanu karti 360.00 Ls vērtībā
  • Publicitāte žurnālā Klubs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *