Izbraukuma foto

Izbraukuma fotosesija Ķīpsalā

Izbraukuma foto Ķīpsalā, fotostudija Studioglamour, fotogrāfa Valtera Preimaņa vadībā fotografēja žurnālam Haier. 7. Baltijas apvienotais skaistumkopšanas projekts “Baltic Beauty 2011”, kas notika no 4. līdz 6. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, šogad ir kļuvis par visplašāko un visapmeklētāko izstādi “Baltic Beauty” vēsturē.

Izbraukuma fotosesija

Pasākuma dalībnieki izrādīja lielu piekrišanu StudioGlamour.lv izbraukuma fotostudijai. Tika nofotogrāfēti vairāk kā 200 klienti, kuri savā īpašumā ieguva uz vietas drukātas A4 fotogrāfijas.


Par izstādi Baltic Beauty 2011

“Pateicoties ieguldītajam darbam un dalībnieku atsaucībai (vairāk nekā 70% izstādes dalībnieku tajā piedalās no tās pirmsākumiem!), izstāde “Baltic Beauty 2011” ir kļuvusi par nozīmīgāko un lielāko skaistumkopšanas projektu ne tikai Baltijā, bet arī Skandināvijā,” norāda projekta vadītāja Kristīne Čerņavska. “Nozares profesionāļi no visas pasaules ieradās Rīgā, lai kopīgi strādātu, mācītos, dalītos pieredzē un uzzinātu par nozares aktualitātēm. Savukārt patērētājiem šie bija gada vērienīgākie skaistumkopšanas svētki,” saka Kristīne Čerņavska.

“Baltic Beauty 2011” apmeklēja 29 662 cilvēki, kas ir lielākais apmeklētāju skaits šīs izstādes vēsturē, turklāt 14 442 no tiem bija skaistumkopšanas nozares profesionāļi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *