Fotostudija

Organizējam dažādas fotosesijas izbraukumā, veicam izbraukuma fotosesijas, fotografējam uzņēmuma darbiniekus, gan veicam arī dārgmetālu foto un produktu fotogrāfiju kafejnīcām un restorāniem, kāzu fotogrāfēšanu, kā arī dažādus foto un filmēšanas pakalpojumus.

Fotostudijas adrese Rīga, Kalnciema iela 40 (pirmais stāvs)

Pieteikt fotogrāfa pakalpojumus

Fotostudijas iekārtojumā ietilpst gan maināmi studijas foni, gan profesionālas fotostudijas gaismas Bowens. Fotostudija ir aprīkota ar aprīkota ar darba vietu, kurās strādā vizāžists ar klienta Make-up.

The list ofreal online pokies for any player. Best payment methods and bonuses

Fotostudija Kalnciema iela 40

Fotostudija
Fotostudija

Fotostudijas iekārtojums

  • Ēka, kurā ir izvietota fotostudija ir būvēta 19.  gadsimta vidū, fotostudijas platums ir 5.10 metri, garums ir 11.35 metri un griestu augstums ir 2.95 metri.  Fotostudijas darba telpa ir virs 60 kvadrātmetrus liela;
  • Fotostudijas aprīkojumā ietilpst gan modernas Bowens impulsa zibspuldzes, gan arī filmēšanā izmantojamas patstāvīgās gaismas apgaismošanas lampas;
  • Fotostudija ir pieslēgta apsardzei;
  • Fotostudijas aprīkojumā ietilpst iekaramo fonu sistēma, kurā vienlaicīgi var izvietot četrus dažādus fonus, kurus ir iespējams samainīt dažu sekunžu laikā, atkarībā no fotogrāfa vai klienta vēlmēm. Fotostudijā ir pieejama vairāku krāsainu fonu sistēma (baltas krāsas fons – reklāmas fotogrāfijas nolūkiem, pelēks un melns fons –  mākslas fotogrāfiju portretu veidošanā, zaļš fons, bieži lietojams lai nomainītu modeļa vai objekta pamatu, kā arī citas krāsas foni.)

Fotostudijas telpa un četri senlaicīgie logi dod iespēju veidot portretus dabīgā apgaismojumā.

Fotostudija

Foto studija dod iespēju strādāt patstāvīgos un nemainīgos apstākļos, pie vadāmas un kontrolētas gaismas.

Foto studijas fons

Fotostudijas sastāvdaļas ir fons, kas var būt gan papīra, gan auduma. Foto studijas vienkrāsaino fonu var padarīt krāsainu ar dažādu gaismas filtru palīdzību.

Foto studijas gaismas

Foto studija parasti ir aprīkota ar vairākiem gaismas avotiem – zibspuldzēm, kuras tiek vadītas no fotogrāfa foto kameras. Katras zibspuldzes jauda var tikt regulēta pēc vajadzības. Zibspuldzes tiek piekārtas pie griestiem caur sky track sistēmu ar pantogrāfiem vai arī tiek izvietotas uz gaismas statīviem.

Mūzika foto studijā

Daudzi foto modeļi dod priekšroku mūzikas pavadījumam, kas skan foto studijā fotosesijas laikā. Mūzikas pavadījumam fotostudijā ir jābūt tādā skaļumā, lai tas netraucētu modelim dzirdēt fotogrāfa balsi un ieteikumus.

Foto studijas fotogrāfijas

Foto studijā iespējams radīt dažāda veida fotogrāfijas – portretus, reklāmas foto, modes foto, produktu foto, kailfoto un citus fotogrāfijas žandrus. Parasti foto studijas fotogrāfijas var atšķirt no dabiskā vidē veidotām pēc to viendabīgā fona. Aplūkojiet cita veida studijas fotogrāfijas.