Filmēšana

Filmu montāža

Filmas montāža

Filmu montāža ir ļoti svarīga filmas sastāvdaļa, jo tieši šis filmas veidošanas etaps piedod filmai izskatu un skaņu. Ir ļoti daudz filmu montāžas iespējas, sākot no augsta līmeņa video montāžas programmām Avid, Premiere un Final Cut Pro, līdz bezmaksas programmām VirtualDub, Windows Movie maker un Apple iMovie. Mēs strādājam ar profesionālu Adobe Premiere programmatūru, kura maksā ap 500Ls, taču to ikviens var lejupielādēt un lietot bez maksas 30 dienas. Adobe Premiere ir tā programmatūru, ar kuru ir radītas augsta līmeņa Holivudas filmas, kā The Girl With the Dragon Tattoo, Bandito Brothers, San Jose Police Department un citas.

Filmas montāža. The Girl with the Dragon Tattoo montēta ar Premiere.

Uzsākot montēt filmu ar profesionālo filmu montāžas programmatūru Adobe Premiere ir iespējams filmu veidot uzliekot filmu uz īpaši sagatavota skaņas celiņa vai arī tieši otrādi salikt video un pēc tam veidot skaņu. Pasākumu filmēšana parasti par pamatu izmanto interviju vai speciāli sagatavotu skaņas celiņu.

Filmas montāžas laikā ir iespējams filmai piedot filmām līdzīgu krāsu un izskatu, veidot pārejas, pievienot skaņas efektus un titrus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *