Filmēšana

Filmēšana

Filmēšana studijā

Arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību kustīgas vizuālās informācijas uztveršanā, jo filma skatītājam sniedz tādu pašu sajūtu, it kā skatītājs būtu atradies filmēšanas vietā, lai kur tas arī atrastos.

Filma ir viens no tiešākajiem veidiem informācijas iegūšanā. Vai kā interviju vai formālu noformējumu, skatītāja redzētais materiāls veido unikālas attiecības ar filmētajiem notikumiem un cilvēkiem, kā arī sniedz sajūtu par notikuma autentiskumu. Ikvienam klientam ir savas filmēšanas vajadzības.

Uzfilmēto materiālu var izmantot plašiem mērķiem, piemēram, reklāmas, korporatīvās komunikācijas, personāla apmācību, fokusa grupu, pārdošanas un finansējuma piesaistes veidos. Lielākā daļa cilvēku kameras priekšā nav apmācīti runātāji kameras priekšā, bet mūsu pieredze filmu montāžā, ļaus izveidot profesionālu filmas iespaidu.

FILMŠANAS VEIDI

  • Filmēšana studijā
  • Filmēšana izbraukumā
Filmēšana studijā

 

Video montāža. Klapīte.

FILMĒŠANA

Filmēšanai ir daudzi uzdevumi un mērķi. Filmēšanas veidi, kurus piedāvājam saviem klientiem ir ļoti dažādi – dokumentālu notikumu filmēšana, pasākumu filmēšana, reklāmu filmēšana, filmēšana komandas veidošanā, pasākumu filmēšana, konferenču filmēšana, drošības tehnikas filmas veidošana, interviju filmēšana, izstāžu filmēšana, dzīvo pasākumu filmēšana, filmēšana tiešraidēm, un dažādu citu pasākumu filmēšana.

FILMĒŠANA PRIVĀTIEM PASĀKUMIEM

Privāti klienti savukārt izvēlas privātu pasākumu filmēšanu – kāzu filmēšana, jubilejas filmēšana, dzimšanas dienu filmēšana, izlaiduma filmēšanas, balvu pasniegšanas filmēšanas, atvadu pasākumu filmēšanas, kā arī citu pasākumu iemūžināšana.

Uzzini vairāk par
REKLĀMAS FILMĒŠANA
PASĀKUMU FILMĒŠANU
FILMĒŠANAS PAKALPOJUMIEM
VIDEO FILMĒŠANU UN APSTRĀDI

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *